Pachový ohradník na kuny 200 ml

Kód: ANTIFER-KA
Značka: Antifer
459 Kč –13 %
vyr 566 vyrn 17Kuna s rozprasovacem
459 Kč –13 % 399 Kč
Skladem

Pachový ohradník Antifer proti kunám - Zdarma 10 ks aplikačních válečků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antifer proti kunám 200 ml

Zdarma získáte 10 ks aplikačních válečků z dřevovlny, na které lze odpuzovač kun aplikovat.

Přípravek slouží jako ochrana před výskytem kun. Přípravek je charakteristický speciálním složením několika pachů, díky kterému lze předejít nežádoucímu výskytu kun v místě aplikace. Přípravek je silně cítit, nepoužívejte jej v obytných místnostech.

 JAK NA KUNY

Kuna skalní je tvor, který příbytky lidí navštěvuje, k nelibosti stálých obyvatel, velmi hojně. Jsou pro něj příslibem bezpečí a tepla, kde se následně (v případě samice) může postarat i o mladé. Pro lidi je tento fakt zárukou velkého hluku a ruchu (a také zápachu), který dokáže bydlení značně znepříjemnit, a to především v nočních hodinách, protože kuna je živočich, který se realizuje nejvíce právě v noci. Kuna skalní dokáže v obydlí napáchat plno škod – od znečištění půdy či střechy výkaly až po zničení izolace či součástí stavby jako takové. V neposlední řadě je i nositelem různých onemocnění, co mohou člověka přímo i nepřímo ohrozit na zdraví. I proto je kuna v domě nevítaným hostem, proti kterému by měl být včasně zahájený boj víceméně samozřejmostí. Kuna může být pro někoho krásné zvířátko, ale pro mnohé představuje velký problém. Kuna ráda překusuje kabely v motorech aut nebo se zabydlí na půdách nebo v chlévech, kde celý objekt dokáže pořádně zaneřádit.

JEDNODUCHÁ APLIKACE

Přípravek se aplikuje několika stisknutími postřikovače na námi dodávanou ekologickou dřevovlnu (lze i na látku nebo buničinu) a umístěte na místa nejčastějšího výskytu kuny.

V případě ochrany automobilů, je vhodné umístit aplikační váleček, nebo jiný nasákavý materiál postříkaný antiferem přímo pod automobil.

V případě ochrany kurníků, zahrádek umístěte aplikační váleček nebo nasákavý materiál pod plastový kelímek od limonády, u kterého natrháte okraje.

Přípravek je účinný přibližně po dobu 4 týdnů, v závislosti na počasí.

Během aplikace přípravku používejte ochranný oděv a ochranné rukavice. Při potřísnění kůže či zasažení očí důkladně opláchněte vodou. Při požití vyhledejte ihned lékaře!

Přípravek nesmí být použit jinak, než je uvedeno v návodu. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv!

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠE NA KUNY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg