Ultrazvukový odpuzovač kun do auta - ISOTRONIC

Kód: ISO-CAR2
529 Kč –15 %
vyr 421odpuzovac hlodavcu do auta 23 khz
529 Kč –15 % 449 Kč
Skladem

Odpuzovač kun do auta, tento přístroj vyhání a odpuzuje nejen kuny, tchoře ale i lasice a hlodavce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultrazvukový odpuzovač kun do AUTA - ISOTRONIC

Instaluje se do motorového prostoru. Je třeba mít na zřeteli, aby ve směru vysílání bylo co nejvíc volného prostoru a aby ultrazvukovým signálem byla pokryta co největší plocha v motorovém prostoru. Ultrazvuk se šíří přímočaře jako světlo, to znamená, že za všemi překážkami nebudou tóny aktivní. V zemích EU je požadované, aby přístroje na plašení kun byli instalované tak, aby se mohli zapnout jen při vypnutí motoru automobilu, nikdy za běhu motoru.

Technické parametry

• napájení: 12 V DC (určen pro napojení na autobaterii)

• příkon cca 0,1 W (8 mA)

• frekvence: proměnná 12-23 kHz

• hlasitost: 75 dB

• interval vysílání: přerušovaně po 3 s

• úhel vyzařování: cca 140º

Žádné líčení speciálních pastí, žádné zabíjení jinak užitečných zvířat! Šetřete životní prostředí! Toto zařízení Vám poslouží k ekologickému odhánění kun z vašeho automobilu, zemědělského stroje, garáže i lodě (prokousávání pneumatik a ohlodávání kabelů a plastových částí).

Tento přístroj vyhání a odpuzuje nejen kuny, tchoře ale i lasice a hlodavce. Přístroj pracuje na frekvenci 13 až 23 kHz, takže signál je částečně slyšitelný lidským uchem. Zvuk který přístroj vysílá, lidské ucho téměř neslyší. Každé 3 sekundy (s přerušením dalších 3 sekund) vysílá tento přístroj velmi vysoký tón (o proměnné frekvenci 13 až 23 kHz).

Žádný ultrazvukový odpuzovač není tak silný, aby ultrazvuk prostupoval zdí. Od pevných překážek se ultrazvuk odráží a pomocí odrazů se šíří dál.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: JAK SE ZBAVIT KUNY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg